GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4957794
nr 495 7794
Figurin
Royal Dux "Ormtjuserska", höjd: 23 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 november 2007
kl 17:10:07
300 kr
350 kr
400 kr